14 Haziran 2012 Perşembe

Genel Faydaları


BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?
 Ganoderma Lucidiumdaki (Kırmızı Reihi Mantarı) germanyum, ginseng bitkisindeki germanyum miktarından 4-5 kat fazladır. Sarımsak, tere ve sumakta da bulunan Germanyum, bir iz elementtir. Inorganik formu çok zararlı olmasına ragmen germanyumun organik formlarının sayısız faydası vardır.

Germanyum çok güçlü bir antioksidandır. Germanyum, organizmanın bağışıklık sistemini güçlendirdigi gibi vücudun toksinlerden arınmasını sağlamakta, yaşlanmayı geciktirmekte, adaptojen özelligiyle kandaki pH, potasyum, kalsiyum, trigliserit, bilirubin ve ürik asit seviyesini normallestirmekte, tiroit bezinin düzgün çalısmasını ayarlamakta ve damarların tıkanmasını engellemektedir.

Epilepsiye de iyi gelen germanyum, katarakt tedavisinde kullanılmakta, hipertansiyon hastalarında kan basıncını normal seviyelere getirirken, bazı kanser tiplerinde tümörlerin gelismesini engelleyerek hastaların yaşam süresini uzatmakta, terminal asamadaki ağrıyı nötralize etmekte ve ayrıca HIV virüsünün çogalmasını durdurmaktadır. (Hobbs 1995; Ooi 2000; Wasser 2005).

Reishi'nin içerdigi farmasötik etkili en önemli bileşik gruplarından biri, triterpenlerdir. Bu mantarda 140’ın üzerinde farklı triterpen bulunmaktadır. Antiseptik, ateş düsürücü, anti-kanser, antiviral, antibakteriyel etkileri olan triterpenler vücutta histamin salınımına engel olurlar.

Ganoderma lucidum, yapısal olarak steroid hormonlarına benzeyen ve ganoderik asit olarak bilinen bir grup triterpenlerin tek bilinen kaynağıdır.

İçeriginde ayrıca: Ergosterol, Doymamış yağ asitleri, Vitaminler ve mineraller, Laktonlar, Alkaloidler, Mannitol bulunmaktadır.2 yorum:

 1. GANO EXCEL ürünleri,Kırmızı Reishi Mantarı ve Kazanç Planı ile ilgili öğrenmek istedikleriniz konusunda yardımcı olabilirim. bilgi, paylaşıldıkça çoğalır. arayın görüşelim…

  Türkiyenin neresinde olursanız olun işinizi ve ekibinizi kurmanıza yardımcı olabiliriz… Sıfır sermaye ve sıfır riskle ve mükemmel bir kazanç planı ile network marketing yapmak istiyorsanız Gano Excel tam size göre..

  Sizleri ekibimizde görmekten memnuniyet duyariz. Bayilik işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Bayilik formunda ihtiyacınız olacak olan sponsor kodum aşağıdadır…

  tel: 0 505 659 5399
  Bayi no: TR8106060

  YanıtlaSil
 2. sağlıklı, mutlu bir yaşamın adresi GANO EXCEL..

  YanıtlaSil